ET UFORGLEMMELIGT ÅR!

Sikke et fantastisk år hos Lendager Group – imponerende 29 nye kolleager er blevet en del af teamet i 2017!

Alt i vores organisation har simpelthen oplevet enorm vækst år for år, siden Anders Lendager grundlagde Lendager Arkitekter i 2011.

Vores hold af dygtige arkitekter og bygningskonstruktører skaber gang på gang smuk og bæredygtig arkitektur baseret på cirkulær økonomi. Alle vores talentfulde konsulenter i vores strategiafdeling rådgiver utrætteligt organisationer om at implementere bæredygtige løsninger i virksomheder. Og vores nytænkende ingeniører og bygningskonstruktører i Lendager Up er first movers i udviklingen af upcycle materialer.

Tak til hele vores hold, vores samarbejdspartnere og kunder for et uforglemmeligt år. Nu ser vi frem til et inspirerende og bæredygtigt 2018!